Wybierz miasto:

W wakacje biuro w Pasłęku czynne do 15:00

Data dodania: 4 lipca o 09:27

Witaj, w czasie wakacji biuro w Pasłęku czynne jest do godz 15:00. Nowe kursy odbywać się będą w godzinach ustalonych indywidualnie.Witamy "NOWE SAMOCHODY"!

Data dodania: 17 marca o 16:05

Pewnie wielu z Was zauważyło, że w Elblągu pojawiło się bardzo dużo nowych samochodów nauk jazdy marki KIA. Zastanawia Was dlaczego? Poniżej przedstawiamy odpowiedź.


Ma to związek z przetargiem zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) na nowe samochody egzaminacyjne. Przetarg wygrała właśnie firma KIA, a dokładniej model KIA RIO i to na takich pojazdach będą odbywały się teraz egzaminy państwowe na kategorie "B". 


Pewnie wielu z Was zauważyło także, że nasza nauka jazdy - jako jedyna w mieście - postawiła na samochody marki TOYOTA. NAJKI zdecydowało się na taki krok ze względu na jakość i niezawodność marki TOYOTA. Dodatkowym atutem, wybranego przez nas modelu, jest jego zwinność i niewielkie gabaryty, które ułatwiają jazdę. 


Nie ma się jednak czego obawiać ponieważ, OSK NAJKI dołożyła wszelkich starań w trosce o naszych kursantów czego efektem jest zasada - TYM JEŹDZISZ TYM ZDAJESZ. Chodzi w niej o to, że nasza firma podstawia na egzamin państwowy WŁASNE samochody marki TOYOTA. Z tego wynika, że kursant podchodzi do egzaminu dokładnie na tym samym pojeździe na którym się uczył. Jest to bardzo duże ułatwienie z punktu widzenia kursanta, gdyż dokładnie zna on pojazd na którym będzie zdawał egzamin.


Prawda, że to świetna wiadomość? Miłego dnia i do zobaczenia!


Zapraszamy!Kwalifikacje i szkolenia okresowe

Data dodania: 18 marca o 07:58

W naszym ośrodku szkolenia kierowców, mogą Państwo skorzystać z oferty kwalifikacji wstępnych i uzupełniających oraz ze szkoleń okresowych zawodowych kierowców, którzy chcą przedłużyć swiadectwo kwalifikacji zawodowej. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, stworzyliśmy kolejną podstronę serwisu dostępną tutaj. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 61 lub do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.Sprawdź kiedy startują nowe kursy

Data dodania: 19 lutego o 19:00

Już od dziś mogą Państwo na bieżąco sprawdzać kiedy odbywają się nowe kursy w naszym ośrodku. Przypominamy, że na mniej oblegane kategorie prawa jazdy istnieje możliwość ustalenia indywidualnych terminów. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.Witamy na nowej stronie

Data dodania: 18 lutego o 20:00

Z radością informujemy o uruchomieniu nowej strony, na której znajdą Państwo informacje na temat prowadzonych przez nas kursów oraz zbliżających się szkoleniach. Zapraszamy również do naszej galerii zdjęć i cennika usług. Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy na zakładce Kontakt.