Wybierz miasto:

Witamy "NOWE SAMOCHODY"!

Data dodania: 17 marca o 16:05

Pewnie wielu z Was zauważyło, że w Elblągu pojawiło się bardzo dużo nowych samochodów nauk jazdy marki KIA. Zastanawia Was dlaczego? Poniżej przedstawiamy odpowiedź.


Ma to związek z przetargiem zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) na nowe samochody egzaminacyjne. Przetarg wygrała właśnie firma KIA, a dokładniej model KIA RIO i to na takich pojazdach będą odbywały się teraz egzaminy państwowe na kategorie "B". 


Pewnie wielu z Was zauważyło także, że nasza nauka jazdy - jako jedyna w mieście - postawiła na samochody marki TOYOTA. NAJKI zdecydowało się na taki krok ze względu na jakość i niezawodność marki TOYOTA. Dodatkowym atutem, wybranego przez nas modelu, jest jego zwinność i niewielkie gabaryty, które ułatwiają jazdę. 


Nie ma się jednak czego obawiać ponieważ, OSK NAJKI dołożyła wszelkich starań w trosce o naszych kursantów czego efektem jest zasada - TYM JEŹDZISZ TYM ZDAJESZ. Chodzi w niej o to, że nasza firma podstawia na egzamin państwowy WŁASNE samochody marki TOYOTA. Z tego wynika, że kursant podchodzi do egzaminu dokładnie na tym samym pojeździe na którym się uczył. Jest to bardzo duże ułatwienie z punktu widzenia kursanta, gdyż dokładnie zna on pojazd na którym będzie zdawał egzamin.


Prawda, że to świetna wiadomość? Miłego dnia i do zobaczenia!


Zapraszamy!Wróć na stronę główną →